Nagu nii mõnigi tähelepanelik näeb, siis ei ole me siia pikalt midagi kirjutanud. Asi ei ole selles, et meil poleks midagi jagada või mu laiskuses. Ei, mis see viimane oligi? Ma mõtlesin, et just sellepärast pole kirjutanud, et ma laisk olen olnud. Tegelikult nii hull asi ei ole.

Nagu ma varem mainisin, siis oli meil sellel ajal periood, kus meil käis palju külalisi. Esialgu Madise vend perega ja hiljem minu vanemate kauaoodatud külaskäik. Nendega koos valisime me juba enne pulmi (enne seda kui me siia olime tulnud) välja kuupäevad ja andisin endast parima, et neid tulema utsitada. Ei oleks osanud paremat sünnipäevakinki soovida. Seoses külalistega saime ise ka palju ringi turistitada ja külastada kohti, kuhu omal käel ei oleks muidu läinudki. Aga palju huvipakkuvaid kohti on jäänud veel külastamata. Kõik käimised võtavad raha ja hetkel üritame siiski mugavalt sisse elada ja kulutada ainult hädavajaliku peale. Vahepeal käis veel mu lapsepõlve sõbranna siin ning varsti tuleb sugulane ja kaks Madise endist töökaaslast. Sellega saab aeg ja ruum uue aastani otsa (pidin kahele huvilisele juba äragi ütlema).  Tohutu liiklus, sõbrad, tohutu liiklus! Eks näis, mis uuest aastast saama hakkab. Oleme siin juba 5. kuud ja aeg läheb oodatust palju kiiremini. Kohe-kohe ongi jõulud ju käes.

Nüüd, kui omajagu on siin juba oldud, siis hakkame ka rohkem uue eluga ära harjuma. Kas ma kirjutan seda igas postituses? Iga kord tundub, et varem me ikka ei teadnud midagi ja nii ebamugav oli olla jne. Ju siis saab ainult paremaks minna. Hetkel on tunne, et oleme ilusti sisse elanud, meil on palju häid tutvusi tekkinud ja ka “sooja” talvega hakkab ära harjuma. Sooja all pean silmas seda, et nende talve keskmine temperatuur on kuskil 6 kraadi. Paar päeva on siin lausa 4 kraadi peale läinud, aga üldiselt püsib ilm kuskil 10 kraadi ligi. Nüüd on ka puud hakanud paljamaks minema, aga rohelust on veel nii mõnelgi pool märgata. Vihm on siin väga pidev nähtus, isegi kui hommikul särab päike selges taevas.

Ma ei ole siia ka kirjutanud paljudel erinevatel põhjustel, aga üks neis on see, et oleme väga palju muid asju teinud. Hiljuti sai mu portfoolio leht valmis (mida võib vaadata siit: helena.lehtmets.com). Nii me siin tegutseme, Madis käib ikka tööl, mina teen kodust tööd (nii palju kui kodust fotograafi tööd teha saab), ülejäänud aja linna peal ja avastame endiselt veel oma ümbrust. Hetkel on meil näiteks väga palju tegevusi ja külastusi uute tutvustega kokku lepitud.

Jõuludeks plaanime Eestisse tulla, ehk äkki näeb kõiki, kes meid näha tahavad.

Sellega ma hetkel lõpetangi, loodan peagi midagi asjalikumat kirjutada, aga vähemalt annan endast märku ja teate, et oleme endiselt elus.

 

 

 

Kommentaarid:

  1. Võib-olla on kellelgi mingeid täpsemaid küsimusi või teemasid, mis teid rohkem huvitaks?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga