Ei tahaks ära sõnuda, aga..

Ei tahaks ära sõnuda, aga..

Me vist leidsime endale korteri. Tänane vaatamine oli super, valikud läksid iga korraga aina paremaks ja paremaks. Meil on muidugi ka super-maakler, kes ei ole ainult äge kaaslane, vaid on ka päriselt väga asjalik oma töös.
Esimene korter, mida me täna vaatamas käisime, oli esimesel korrusel, üsna keskklinna lähedal (nende kanalite lähedal, mis keskklinna platsi ümbritsevad). Ta ei olnud just kõige uhkema remondiga, aga väga mõnus ja kodune. Lisana oli seal all suur kelder (terve korteri ulatuses) ja nii plussi  kui ka miinusena väike “aed” köögist. “Aed” selle tõttu, et maas oli kivi ja see oli selline kergelt metsik ning imepisike. Meie jaoks tundus see miinus, sest ma tõesti ei taha, et mu kass mööda linna ringi jookseks. Arutasime, ning jõudsime järeldusele, et hubane tunne tekkis ainult sellest, et seal inimene parajasti sees elas. Samas ei olnud see üldse halb variant, üsna kodune (küll natuke väike), hea asukohaga ja hind oli ka norm.

Siis jõudsime me teise korterisse, mis oli sada korda parem. Tõesti.
Seal oli just värske remont tehtud (me olime muide teised inimesed, kes seda üldse nägid), suur avar elutuba-köök, ilus vannituba, asus neljandal korrusel (vist?, vb oli ka kolmas) ning seal oli väike rõduke. Samuti oli see suurem ja seal oli kaks magamistuba (üks pisem, kuhu saab nt kodukontori sisse seada). Aga asukoht oli veel parem kui esimesel. Madisel oleks reaalselt 2 tänavavahet tööle kõndida. See oli piisavalt kesklinn ja samas piisavalt rahulik tänav. Selle korteri vaatamise saime ka ainult tänu sellele, et Yorgos (meie maakler) oli teise agendiga, kes seda korterit esindas, pm sõpa ja nad teevad palju koostööd. Super-super! Tegime juba pakkumise ära ning ootame homseks vastust. Ma südamest loodan, et me selle korteri saame! Ahjaa, saime veel diili, et kui varem sisse kolime, saame 50 eurtsi kuus üüri odavamalt. Mis meile igati sobib, sest tahaksime enda kodu asap. Loodame siis, et nädalavahetusel on kolimine ;).

Käisime ka pärast kolmandat korterit vaatamas, sama Yorgose tuttava agendi kaudu ning korter oli sama ilus, ainuke viga, et eraldi tube polnud ja magamistoa nurk oli samuti avatud. Ehk nagu ühetoaline. Asus ka kõige suuremal ostlustänaval, mis kohati pole probleem, sest poed pannakse seitsmest enam-vähem kinni ja tegelikult purjus turiste sinna õhtul enam ei satu. Samas meile nii tohutult meeldis teine korter rohkem.

Vot nii sõbrad, loodame et kõik läheb hästi ja homme saab juba häid uudiseid kuulda!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga